تماس با ما صفحه نخست نقشه سایت

جزییات مطلب

تاریخ ایجاد: یک شنیه 10 شهریور 1396 تعداد بازدید: 722 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: sojodi
دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 96

دستورالعمل ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته

(سال 1396)  

باسلام و احترام، به پیوست دستورالعمل شماره 39776/س مورخ 11/6/96 سازمان سنجش آموزش کشور به همراه اطلاعات پذیرفته شدگان رشته های مختلف تحصیلی آزمون تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشدسال تحصیلی 97-96 را حضورتان ارسال و به آگاهی می رساند :

ثبت نام از تاریخ15/06/96 لغایت 22/06/96 در سامانه آموزشی گلستان برای  نیمسال اول 97-96  انجام می شود.

1-  ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره براینیمسال اول 97-96 و بصورت غیر حضوری بوده و پذیرفته شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سامانه گلستان به آدرس: http://reg.pnu.ac.ir  از نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

2- پذیرفته شدگان پس ازورود به سامانه در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می توانند با استفاده ازشناسه کاربری و گذرواژه ( در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام اعلام میگردد) وارد سامانه آموزشی گلستان شوند.

3- پذیرفته شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالب jpg یا jpeg و با حجم هر فایل حداکثر 250 کیلوبایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیر حضوری بارگذاری نمایند.

-تصویرصفحه اول و سوم شناسنامه

-تصویر کارت ملی ( پشت و رو)

-عکس رنگی با زمینه روشن بدون کلاه و عینک (برای مراجعه حضوری 4 عدد)

-مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه ( ویژه آقایان)

-تصویرمدرک کارشناسی ( برای مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک کاردانی نیز ارائه گردد).

-گواهی از مراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه .

 

4-   دانشجو پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده درزمان تعیین شده به محل قبولی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نماید.

5-   در هنگام مراجعه دانشجو اصل مدارک با اطلاعات بارگذاری شده در سامانه آموزشیگ لستان مطابقت و تصویر (برابر اصل) آن در پرونده فیزیکی دانشجو درج می گردد و پسا ز آن کاربر خدمات آموزشی نسبت به تایید ثبت نام ( پذیرش نهایی) درسامانه گلستان اقدام می نماید . پس از طی مراحل مذکور امکان اخذ شماره دانشجویی ، واریز شهریه ودر نهایت انتخاب واحد دانشجو فراهم می گردد.

6-   امکان تقاضای مهمان از تاریخ 21/06/96 لغایت 26/06/96 در سامانه آموزشی گلستان و برای نیمسال اول 97-96 فراهم می باشد .

7-     انتخاب واحد دانشجویان از تاریخ 21/06/96 لغایت 28/06/96خواهد بود .

8-   پذیرفته شدگانی که درس های گذرانده در دوره های کارشناسی ارشد دارند و متقاضی تطبیق واحد هستند حداکثر تا پایان اولین نیمسال تحصیلی بعد از پذیرش ، باید کارنامه ریزنمرات تایید شده درس هایی را که ، تقاضای معادلسازی آن ها را داده اند به آموزش مرکز/ واحد ارائه نمایند.

9-   پذیرفته شدگانی که درس های جبرانی ( اعلام شده توسط گروه آموزشی ) مربوط را دردوره کارشناسی نگذرانده اند موظف به انتخاب دروس جبرانی در نیمسال اول 97-96  می باشند.

10-  پذیرفته شدگان لازم است حداکثر تا تاریخ 31/06/96 در مقطع قبل فارغ التحصیل شوند. بدیهی است از ثبت نام کسانی که تا تاریخ مذکور فارغ التحصیل نمی شوند،ممانعت بعمل آید.

11- تبصره1: ثبت نام از پذیرفته شدگانی که کلیه واحدهای درسی آنان در مقطع قبلی تا31/6/96 با موفقیت به اتمام برسد ولی زمان اعلام فراغت از تحصیل آنان به هر علت تاتاریخ 30/11/96 باشد، به شرطی که برای نیمسال اول 97-96 واحدی اخذ نکرده باشند بلامانع خواهد بود.

تبصره2: پذیرفته شدگانی که حداکثر تا 30/11/96 دانش آموخته مقطع کارشناسی شوند می توانند از نیمسال دوم 97-96 ادامه تحصیل دهند. وضعیت نیم سال اول این افراد مرخصی تحصیلی (عادی) درج شود.

12-دانشجویان می بایست اصل مدارک مورد نیاز را به همراه تصویر آن ( جهت برابر با اصل نمودن) هنگام مراجعه حضوری به آموزش مرکز/واحدارائه نمایند.

 

print